Sn. Valimiz İsmail USTAOĞLU'nun Çamlık BALMEK Atölyelerimizi Ziyareti

Balıkesir Valimiz Sn. İsmail USTAOĞLU, Çamlık BALMEK Atölyelerimizi ziyarette bulundu. Atölyelerimizde üretilen eserlerimizi ilgi ile inceleyen Valimiz, Çini Atölyemizde de uygulama yaptı. Usta Öğreticilerimiz ve Personellerimizle de bir araya gelen Sn. Valimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Paylaş

Diğer Haberler

BAŞKANIMIZ MANYAS'TA
BAŞKANIMIZ MANYAS'TA

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Yücel YILMAZ, Manyas BALMEK‘ te kursiyerlerle buluştu. 
Balıkesir  AK Parti Milletvekilimiz Sn. Ali Taylan ÖZTAYLAN, Balıkesir AK Parti İl Başkanımız Sn. Mehmet AYDEMİR, Balıkesir AK Parti İl Kadın Kolları Başkanımız Sn. Meral CENGİZ ve  Güney Marmara 
Koordinatörümüz Sn. İbrahim KOMAN ile birlikte Başkanımız Sn. Yücel YILMAZ, Manyas BALMEK Binamızda kursiyerlerimizle bir araya gelerek memnuniyetleri ve istekleri hakkında istişarelerde bulundular. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Yücel YILMAZ, Manyas’ ta inşaatı yapılan yeni binamızı da gezerek incelemelerde bulundu.

11/12/2023 12:11
Devamı
Savaştepe BALMEK' i Ziyaret Ettik
Savaştepe BALMEK' i Ziyaret Ettik

Savaştepe BALMEK Dokuma Kursumuzda kadın kursiyerlerimizle bir araya geldik. Ürettikleri eserleri inceledik. BALMEK' te üretim yapmaktan dolayı memnuniyetlerini gördük.

20/12/2023 14:09
Devamı
"BAŞKAN' dan Sürpriz Var!"
"BAŞKAN' dan Sürpriz Var!"

Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Yücel YILMAZ' ın talimatlarıyla kursiyerlerimiz için üzerinde çalıştığımız projemizi BTT AŞ. Genel Müdürümüz Sn. Atınç AKINCI ve şirket yetkililerinin kurumumuzu ziyaretinde görüştük. Başkanımızın güzel sürprizini çok yakında kursiyerlerimiz ile buluşturmak için çalışıyoruz.

09/10/2023 09:24
Devamı
Sn. Osman BOYRAZ' ın Çamlık BALMEK' i Ziyareti
Sn. Osman BOYRAZ' ın Çamlık BALMEK' i Ziyareti

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Sn. Osman BOYRAZ, Çamlık BALMEK Galerilerimizi ve Mağazamızı ziyarette bulunarak atölyelerimizde üretilen ürünlerimiz ve eserlerimiz hakkında bilgi edindi.

19/03/2024 13:54
Devamı