Çocuklarımız İçin Seramik Workshop Etkinliğimiz Gerçekleşti

9-10 Mart günlerinde Çamlık BALMEK Kurs Merkezimizin Workshop Atölyesinde gerçekleştirdiğimiz
Seramik Workshop Etkinliğimizde 5-8 yaş ve 9-12 yaş arası çocuklarımız ve anneleri olmak üzere 65 misafirimizle bir araya geldik. Etkinliğimizde çocuklarımız öğrenirken uygulama yapma fırsatı da buldu.
Çocuklarımızın yetenek ve sosyal becerilerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediğimiz etkinliklerimize katılabilmek için bizi instagram hesabımızdan
takip edebilirsiniz.

Paylaş

Diğer Haberler

Sn. Osman BOYRAZ' ın Çamlık BALMEK' i Ziyareti
Sn. Osman BOYRAZ' ın Çamlık BALMEK' i Ziyareti

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Sn. Osman BOYRAZ, Çamlık BALMEK Galerilerimizi ve Mağazamızı ziyarette bulunarak atölyelerimizde üretilen ürünlerimiz ve eserlerimiz hakkında bilgi edindi.

19/03/2024 13:54
Devamı
Öğrencilerin BALMEK Ziyareti
Öğrencilerin BALMEK Ziyareti

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü' nün, Evliya Çelebi Öğrenci Değişim Programı Kapsamı ile gelen Mardin Kızıltepe Şehit Şeyhmus Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri, Çamlık BALMEK Atölyelerimizi ziyaret etti.
Öğrencilerimiz, usta öğreticilerimizden birçok alanda eser ve yapımı hakkında bilgi edindi.

10/05/2024 15:14
Devamı
"Ankara Ala Sanat Grubu" Çamlık BALMEK Atölyelerimizi Ziyaret Etti
"Ankara Ala Sanat Grubu" Çamlık BALMEK Atölyelerimizi Ziyaret Etti

Geçmişin İzinde Kat'ı ile Zirve Eserlerin Yeniden Yorumu Kapsamındaki "Ankara Ala Sanat Grubu" değerli hocaları ve öğrencileri,
Çamlık BALMEK Atölyelerimizi ziyaret etti. Ziyaret sırasında Çamlık BALMEK atölyelerimizde üretilen eserlerimize yoğun ilgi gösterdi.

17/10/2023 16:00
Devamı
Engin Altan Düzyatan Çamlık BALMEK Atölyelerimizi Ziyaret Etti
Engin Altan Düzyatan Çamlık BALMEK Atölyelerimizi Ziyaret Etti

Dizi ve sinema oyuncusu Engin Altan Düzyatan Çamlık BALMEK Atölyelerimizi ziyaret etti. Usta öğreticilerimizden Çamlık BALMEK Atölyelerimizde üretilen eserlerimiz halkında bilgi alan Engin Altan Düzyatan aynı zamanda ağırlığını kadınların oluşturduğu kursiyerlerimizle buluştu. Ziyareti sırasında hayranlığını belirten Engin Altan Düzyatan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi‘ni ve Balmek’ i kutladığını söyledi.

24/10/2023 16:00
Devamı