Yapımı Devam Eden Ek Hizmet Binamızı Ziyaret Ettik

Gönen'de Büyükşehir Belediyemizin yapımı devam eden Ek Hizmet Binamızdaki BALMEK kurs alanlarımızda 
plan ve programlarımızı Genel Sekreter Yardımcımız Sn. Mürsel SABANCI ile tamamladık. 
Çok yakında Gönen BALMEK ile Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gönen Ek Hizmet binamızdayız.

Paylaş

Diğer Haberler

Gönen BALMEK Yeni Yerinde Hizmetinizde
Gönen BALMEK Yeni Yerinde Hizmetinizde

27 Şubatta açılışı gerçekleşen Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binamızda Gönen BALMEK te yerini aldı.

Açılışta birçok etkinliğin yapıldığı Cumhuriyet Meydanında kurulan Ebru, Çarpana, Deri, Soğuk Seramik, Filografi ve Takı atölyeleri ile BALMEK' te yer aldı. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Yücel YILMAZ ve eşi Sn. Mehtap YILMAZ açılışta kursiyerlerimizle bir araya geldi. Gönen BALMEK Eğitim alanlarında 1050 kursiyer eğitim almaya devam ediyor. 2023-2024 yılı eğitimlerine başlayıp şu an mezun olan kursiyerlerimize Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Yücel YILMAZ ve protokol tarafından Katılım Belgeleri taktim edildi. Ayrıca Güreş Minikler (13-14 Yaş) Kursumuzda eğitim alan ve Yıldızlar Okul Sporları Güreş Türkiye Şampiyonluğu elde eden Arda BOZKURT' a Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Yücel YILMAZ hediyesini taktim etti.

29/02/2024 17:57
Devamı
Bakan Yardımcısının Çamlık Balmek Atölyeleri Ziyareti
Bakan Yardımcısının Çamlık Balmek Atölyeleri Ziyareti

Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakan yardımcımız Sn. Ayşe Kardaş;  BALMEK İlçelerimizin ürünlerini ve Geleneksel El Sanatlarımızı yaşattığımız Çamlık BALMEK atölyelerimizi Belediye Başkanımız Sn. Yücel Yılmaz ile ziyaret etti.

07/03/2022 15:30
Devamı
Engin Altan Düzyatan Çamlık BALMEK Atölyelerimizi Ziyaret Etti
Engin Altan Düzyatan Çamlık BALMEK Atölyelerimizi Ziyaret Etti

Dizi ve sinema oyuncusu Engin Altan Düzyatan Çamlık BALMEK Atölyelerimizi ziyaret etti. Usta öğreticilerimizden Çamlık BALMEK Atölyelerimizde üretilen eserlerimiz halkında bilgi alan Engin Altan Düzyatan aynı zamanda ağırlığını kadınların oluşturduğu kursiyerlerimizle buluştu. Ziyareti sırasında hayranlığını belirten Engin Altan Düzyatan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi‘ni ve Balmek’ i kutladığını söyledi.

24/10/2023 16:00
Devamı
TBB İtfaiye Personelleri Çamlıkta
TBB İtfaiye Personelleri Çamlıkta

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) koordinesinde İtfaiyecilik Eğitimi kapsamında eğitime gelen itfaiye personelleri, Çamlık BALMEK atölyelerini ziyaret etti. Usta öğreticilerimiz tarafından Geleneksel El Sanatlarımız hakkında bilgi verildi.

09/10/2023 16:58
Devamı