Savaştepe BALMEK Binamızdaki Kursiyerlerimizle Bir Araya Geldik

Savaştepe BALMEK Binamızda devam eden kurslarımızdan Nallıhan İğne Oyası ,Balıkesir Pullusu ve Geleneksel El Nakışları Kurslarımızı ziyaret ettik.
Kursiyerlerimizle ürettikleri eserleri ve istekleri konusunda istişarelerde bulunduk. Kadınlarımız üretmekten memnun.

Paylaş

Diğer Haberler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyelerimizin Ziyareti
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyelerimizin Ziyareti

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyelerimizden Sn. Zeynep ÖZDEMİR, Sn. Seval ÖZBAY OKUR, Sn. Çiçek Mutlu KOCAMAN, Sn. Türkan BUĞRA, Sn. Zerrin TOK, Sn. Halime Nalan KORKMAZ, Çamlık BALMEK Kurs Merkezimizi ziyaret etti. Mağaza ve Galerilerimizi gezen Meclis Üyelerimiz el emeği göz nuru ürünlerimiz hakkında bilgi aldı.
Atölyelerimizde, Tasarım Atölyemizde ve Kırımlı Konağında devam eden kurslarımızda kursiyerlerimizle bir araya geldi.

26/12/2023 16:59
Devamı
2023-2024 Eğitim Yılımız Başladı
2023-2024 Eğitim Yılımız Başladı

ÇAMLIK' ta 23 eğitim salonu, 1 workshop alanı, 3 sergi salonu ve 1 mağaza ile hizmetlerimize devam ederken; 09.10.2023 Pazartesi itibariyle BALMEK Eğitim Yılımız, Merkez ÇAMLIK Eğitim alanımızda yaklaşık 2000 kursiyer ile başladı. Yine aynı gün 19 ilçemizde de çeşitli alanlara müracaat eden 3000 kursiyerimiz hobilerini mesleğe dönüştürmek için İlçe BALMEK binalarımızda yerlerini aldı.
Yaygın Eğitim Şube Müdürümüz Seda Kaplan, Karesi Halk Eğitim Müdürümüz İbrahim Kurt ile Çamlık BALMEK Atölyelerinde başlayan kurslarımızı ziyaret etti.

Yeni Eğitim yılımızın tüm kursiyerlerimize hayırlı olmasını diliyoruz.

11/10/2023 10:23
Devamı
Coğrafi İşaretli Balıkesir Pullusu Millet Evinde !
Coğrafi İşaretli Balıkesir Pullusu Millet Evinde !

Milletvekilimiz Sn. Mutlu Aydemir’in Balıkesir Pullusu’ nu tanıttığı Sn.Emine Erdoğan hanımefendi eseri çok beğendi, nasıl hazırlandığı hakkında bilgi aldı, yakından incelediği Balıkesir Pullusu’nu Millet Evi’nde kendi elleriyle serdi. Övgülerini belirten Emine Erdoğan’a Mutlu Aydemir eserin tüm inceliklerini ve coğrafi işaret sahibi olma sürecini anlattı.

Balıkesir Pullusu’na coğrafi işaret kazandırarak kültür hizmetine imza atan Vekil Mutlu Aydemir bu süreçte katkısı büyük olan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne, BALMEK kurslarına teşekkür etti.

11/03/2022 11:43
Devamı
Erdek Karşıyaka BALMEK'te Kadınlarımız Yakında Yeni Projeleriyle Buluşuyor
Erdek Karşıyaka BALMEK'te Kadınlarımız Yakında Yeni Projeleriyle Buluşuyor

Erdek Karşıyaka BALMEK Binamızda kadınlarımız üretiyor ve çok yakında yeni projeleriyle buluşuyor.
Makinede Geleneksel Türk İşlemeleri ve Bayat Kilim Dokuma kurslarımızda eğitim gören ve üreten kadınlarımızla bir araya geldik.
Üretilen ürünleri inceleyip kursiyerlerimizle istişarelerde bulunulduk.

05/12/2023 17:57
Devamı