Öğrencilerin BALMEK Ziyareti

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü' nün, Evliya Çelebi Öğrenci Değişim Programı Kapsamı ile gelen Mardin Kızıltepe Şehit Şeyhmus Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri, Çamlık BALMEK Atölyelerimizi ziyaret etti.
Öğrencilerimiz, usta öğreticilerimizden birçok alanda eser ve yapımı hakkında bilgi edindi.

Paylaş

Diğer Haberler

Sn. Halil ÖZTÜRK ve eşi Sn. Meltem ÖZTÜRK' ün BALMEK Ziyareti
Sn. Halil ÖZTÜRK ve eşi Sn. Meltem ÖZTÜRK' ün BALMEK Ziyareti

Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği Toplantısı kapsamında şehrimizde bulunan Elmalı Belediye Başkanı Sn. Halil ÖZTÜRK ve eşi Sn. Meltem ÖZTÜRK, BALMEK Kurs Merkezimizi ziyaret etti. Sn. Meltem ÖZTÜRK, Mağazamızı, Galeri ve Atölyelerimizi gezerek hem eserlerimiz hem de alanlarımız hakkında bilgi aldı.

10/06/2024 16:02
Devamı
Susurluk' ta Kadınlarımız Kurslarımızda Üretmeye Devam Ediyor
Susurluk' ta Kadınlarımız Kurslarımızda Üretmeye Devam Ediyor

Susurluk BALMEK Binamızda Keçe Aksesuarları Yapımı, Makinede Maraş İşi ve Kurdele İşi Kurslarımızda öğrenen, üreten ve emek veren kadınlarımızla bir araya geldik.
Üretilen ürünleri inceleyip üreten kadınlarımızla bilgi alış verişinde bulunduk. Kadınlarımız dolu dolu çalışmak ve üretmek istiyor.

05/12/2023 14:42
Devamı
Engin Altan Düzyatan Çamlık BALMEK Atölyelerimizi Ziyaret Etti
Engin Altan Düzyatan Çamlık BALMEK Atölyelerimizi Ziyaret Etti

Dizi ve sinema oyuncusu Engin Altan Düzyatan Çamlık BALMEK Atölyelerimizi ziyaret etti. Usta öğreticilerimizden Çamlık BALMEK Atölyelerimizde üretilen eserlerimiz halkında bilgi alan Engin Altan Düzyatan aynı zamanda ağırlığını kadınların oluşturduğu kursiyerlerimizle buluştu. Ziyareti sırasında hayranlığını belirten Engin Altan Düzyatan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi‘ni ve Balmek’ i kutladığını söyledi.

24/10/2023 16:00
Devamı
Gönen BALMEK Yeni Yerinde Hizmetinizde
Gönen BALMEK Yeni Yerinde Hizmetinizde

27 Şubatta açılışı gerçekleşen Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binamızda Gönen BALMEK te yerini aldı.

Açılışta birçok etkinliğin yapıldığı Cumhuriyet Meydanında kurulan Ebru, Çarpana, Deri, Soğuk Seramik, Filografi ve Takı atölyeleri ile BALMEK' te yer aldı. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Yücel YILMAZ ve eşi Sn. Mehtap YILMAZ açılışta kursiyerlerimizle bir araya geldi. Gönen BALMEK Eğitim alanlarında 1050 kursiyer eğitim almaya devam ediyor. 2023-2024 yılı eğitimlerine başlayıp şu an mezun olan kursiyerlerimize Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Yücel YILMAZ ve protokol tarafından Katılım Belgeleri taktim edildi. Ayrıca Güreş Minikler (13-14 Yaş) Kursumuzda eğitim alan ve Yıldızlar Okul Sporları Güreş Türkiye Şampiyonluğu elde eden Arda BOZKURT' a Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Yücel YILMAZ hediyesini taktim etti.

29/02/2024 17:57
Devamı