Engin Altan Düzyatan Çamlık BALMEK Atölyelerimizi Ziyaret Etti

Dizi ve sinema oyuncusu Engin Altan Düzyatan Çamlık BALMEK Atölyelerimizi ziyaret etti. Usta öğreticilerimizden Çamlık BALMEK Atölyelerimizde üretilen eserlerimiz halkında bilgi alan Engin Altan Düzyatan aynı zamanda ağırlığını kadınların oluşturduğu kursiyerlerimizle buluştu. Ziyareti sırasında hayranlığını belirten Engin Altan Düzyatan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi‘ni ve Balmek’ i kutladığını söyledi.

Paylaş

Diğer Haberler

Susurluk' ta Kadınlarımız Kurslarımızda Üretmeye Devam Ediyor
Susurluk' ta Kadınlarımız Kurslarımızda Üretmeye Devam Ediyor

Susurluk BALMEK Binamızda Keçe Aksesuarları Yapımı, Makinede Maraş İşi ve Kurdele İşi Kurslarımızda öğrenen, üreten ve emek veren kadınlarımızla bir araya geldik.
Üretilen ürünleri inceleyip üreten kadınlarımızla bilgi alış verişinde bulunduk. Kadınlarımız dolu dolu çalışmak ve üretmek istiyor.

05/12/2023 14:42
Devamı
BALMEK 25. EMITT Fuarı'nda Yerini Aldı
BALMEK 25. EMITT Fuarı'nda Yerini Aldı

İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde 9-12 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen EMITT'te Balıkesir'in ilçelerinin öne çıkan potansiyelleri, doğal güzellikleri, kültürü, tarihi, eşsiz sahilleri, turizm destinasyonları ve gastronomisini tüm dinamikleriyle anlatan Büyükşehir Belediyesi, fuarın en büyük stantlarından birinde dört gün boyunca şölen havasında etkinlik ve söyleşiler düzenledi.

BALMEK merkez ve ilçelerimizin yöresel ürünleri, Coğrafi İşaretli Balıkesir Pullusu ürünlerinin tanıtılması ve geleneksel kıyafet defilesine kadar dolu dolu geçen fuarda Balıkesir, 54 ülkeden 200'ün üzerinde turizm operatörüne tanıtıldı.

25/01/2023 13:30
Devamı
Coğrafi işaretli Balıkesir Pullusu Eserlerimiz OnHann Hotel'de Sergilendi
Coğrafi işaretli Balıkesir Pullusu Eserlerimiz OnHann Hotel'de Sergilendi

İki gün sürecek olan ve OnHann Hotel’de gerçekleştirilen
Cumhuriyetimizin 100. Yılında Balıkesir’in Kültürel Mirası II Uluslararası Sempozyumu Kapsamında,
Çamlık BALMEK Atölyelerimizde ürettiğimiz Coğrafi işaretli Balıkesir Pullusu eserlerimiz sergilendi.
Standlarımızı ziyaret eden misafirlerimize eserlerimiz ile ilgili bilgiler verildi. 

03/11/2023 17:23
Devamı
"BAŞKAN' dan Sürpriz Var!"
"BAŞKAN' dan Sürpriz Var!"

Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Yücel YILMAZ' ın talimatlarıyla kursiyerlerimiz için üzerinde çalıştığımız projemizi BTT AŞ. Genel Müdürümüz Sn. Atınç AKINCI ve şirket yetkililerinin kurumumuzu ziyaretinde görüştük. Başkanımızın güzel sürprizini çok yakında kursiyerlerimiz ile buluşturmak için çalışıyoruz.

09/10/2023 09:24
Devamı