EMİTT Fuarı'nda Yerimizi Aldık

BALMEK 27. (EMİTT) Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuar’ında Yerini Aldı.
İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde 6-9 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen EMİTT' te, Balıkesir'in geçmişinden günümüze gelen Coğrafi İşaretli el emeği ürünlerimizden Balıkesir Pullusu ile Tel Sarma ,Tel Kırma, Çarpana Dokuma sergilendi.
İstanbul ve birçok İlimizden gelen katılımcıların ziyaret ettiği BALMEK standımız büyük ilgi gördü.
Fuarın 3. gününde (bugün) Balıkesir Valisi Sayın İsmail USTAOĞLU , Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yücel YILMAZ ve eşi Sayın Mehtap YILMAZ’ da standımızı ziyaret ederek ürünlerimizi inceledi.

Paylaş

Diğer Haberler

Sn. Valimiz İsmail USTAOĞLU'nun Çamlık BALMEK Atölyelerimizi Ziyareti
Sn. Valimiz İsmail USTAOĞLU'nun Çamlık BALMEK Atölyelerimizi Ziyareti

Balıkesir Valimiz Sn. İsmail USTAOĞLU, Çamlık BALMEK Atölyelerimizi ziyarette bulundu. Atölyelerimizde üretilen eserlerimizi ilgi ile inceleyen Valimiz, Çini Atölyemizde de uygulama yaptı. Usta Öğreticilerimiz ve Personellerimizle de bir araya gelen Sn. Valimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

08/11/2023 17:00
Devamı
"BAŞKAN' dan Sürpriz Var!"
"BAŞKAN' dan Sürpriz Var!"

Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Yücel YILMAZ' ın talimatlarıyla kursiyerlerimiz için üzerinde çalıştığımız projemizi BTT AŞ. Genel Müdürümüz Sn. Atınç AKINCI ve şirket yetkililerinin kurumumuzu ziyaretinde görüştük. Başkanımızın güzel sürprizini çok yakında kursiyerlerimiz ile buluşturmak için çalışıyoruz.

09/10/2023 09:24
Devamı
Gömeç Ziyaretimizi Gerçekleştirdik
Gömeç Ziyaretimizi Gerçekleştirdik

Gömeç BALMEK Binamızda devam eden kurslarımıza katılım sağlayan kadın kursiyerlerimizle bir aradaydık.
Üretilen ürünlerle ilgili istişarelerde bulunduk.

12/12/2023 17:36
Devamı
Şube Müdürlerimizin Nazik Ziyaretleri
Şube Müdürlerimizin Nazik Ziyaretleri

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığımızda görev yapan şube müdürlerimizin nazik ziyaretleri ile bir araya geldik ve istişarelerde bulunduk. Müdürlerimiz Yakup Baştürk, Cihan Menevşe ve Atalay Duran’a teşekkür ediyoruz.

10/10/2023 09:36
Devamı