Uzaktan Eğitim
BALMEK

Uzaktan Eğitim

BALMEK, Pandemi süreci ile birlikte yüzyüze eğitimdeki aksaklıkları giderebilmek ve Balıkesir’in her köşesinde yaşayan vatandaşlarımıza eğitim imkanını ulaştırabilmek amacıyla Balıkesir Öğreniyor Projesi ile uzaktan eğitim altyapısıyla senkron kurslar, eğitimler ve seminerler düzenlemektedir. Kişisel Gelişim ile başlayan proje sürecinin mesleki gelişim ve  el sanatları ile de sürdürülmesi planlanmaktadır.

Sanat Kursları
BALMEK

Sanat Kursları

Unutulmaya Yüz Tutmuş Geleneksel El Sanatları ve Balıkesir Yöresine Özgü Geleneksel El Sanatları başta olmak üzere BALMEK, hobi, yeni bir sanat becerisi edindirme, sanatınızı geliştirme ve sosyal hayata entegrasyon amaçlı ücretsiz sanat eğitimleri sunmaktadır. Bu eğitimler ile hayata bir mola verebilir, sanat becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Meslek Edindirme Kursları
BALMEK

Meslek Edindirme Kursları

BALMEK, istihdama yönelik niteliği yükseltmek, mesleki gelişiminize katkı sunmak ve doğrudan meslek edinmenizi sağlamak amacıyla Meslek Edindirme Kursları ile iş dünyasında, resmi ve özel kurumlarda geçerliliğe sahip sertifikalı ve ücretsiz eğitimler sunar. Eğitimler alan uzmanlarınca verilir ve kariyerinize profesyoneli verimli bir dokunuşa olanak sağlar.

Kişisel Gelişim Kursları
BALMEK

Kişisel Gelişim Kursları

BALMEK Kariyerinize katkı sunmak, kendinizi gerçekleştirme yolunda atacağınız adımlara destek olmak amacıyla Kişisel Gelişim alanında ücretsiz ve sertifikalı kurs imkanını sizlere sunmaktadır. Kişisel gelişim eğitimleri kategorisinde yer alan eğitimlerin tamamı alanında uzman olan akademisyen ve eğitmenler tarafından verilir.

Kariyer Danışma Merkezi
BALMEK

Kariyer Danışma Merkezi

Detaylar Güncellenmektedir.