İl Protokol Eşlerini Ağırladık

Valimizin eşi Sn. Şenay USTAOĞLU Hanımefendi ve kızı Sn. Sena Sude USTAOĞLU, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkanımızın eşi Sn. Mehtap YILMAZ Hanımefendi, Karesi Belediyesi Başkanının eşi Sn. Pelin ORKAN Hanımefendi, Genel Sekreter Yardımcımızın eşi Sn. Sevda SABANCI Hanımefendi, Kadem Başkanı Sn. Ayşe Gamze ÇİFTÇİ AYTEKİN Hanımefendi ve Sn. Ayşe ÖZDAMAR Hanımefendi, Çamlık BALMEK Atölyelerimizi ziyaret etti. Usta Öğreticilerimiz ve kursiyerlerimizle bir araya gelen heyet, Sergi Alanlarımız, BALMEK Mağazamız ve Atölyelerimizde kursiyerlerimizle vakit geçirdi. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Paylaş

Diğer Haberler

Agricities 3. Uluslararası Tarım Çalıştayı Heyetinin BALMEK Ziyareti
Agricities 3. Uluslararası Tarım Çalıştayı Heyetinin BALMEK Ziyareti

“3. Yerel Yönetimler ve Tarım Çalıştayı”, 70 şehir ve birçok ülkeden Yerel Yönetim Başkanları, Başkan Yardımcıları ve Daire Başkanı Şube Müdürlerinden oluşan heyet,
hem Avlu Kongre Merkezindeki standımızı hem de Çamlık BALMEK Vav Altı atölyelerimize ziyarette bulundu. Geleneksel El Sanatlarımız hakkında bilgi aldı.

04/10/2023 19:30
Devamı
TBB İtfaiye Personelleri Çamlıkta
TBB İtfaiye Personelleri Çamlıkta

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) koordinesinde İtfaiyecilik Eğitimi kapsamında eğitime gelen itfaiye personelleri, Çamlık BALMEK atölyelerini ziyaret etti. Usta öğreticilerimiz tarafından Geleneksel El Sanatlarımız hakkında bilgi verildi.

09/10/2023 16:58
Devamı
Şube Müdürlerimizin Nazik Ziyaretleri
Şube Müdürlerimizin Nazik Ziyaretleri

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığımızda görev yapan şube müdürlerimizin nazik ziyaretleri ile bir araya geldik ve istişarelerde bulunduk. Müdürlerimiz Yakup Baştürk, Cihan Menevşe ve Atalay Duran’a teşekkür ediyoruz.

10/10/2023 09:36
Devamı
Kurul Üyelerimiz Çamlık Atölyelerimizi Gezdi
Kurul Üyelerimiz Çamlık Atölyelerimizi Gezdi

Sanatın On Hali 3. Geleneksel Türk Sanatları Yarışması Seçici Kurul Üyeleri, Çamlık BALMEK atölyelerimize ziyarette bulundu. Seçici Kurul Üyeleri atölyelerimizde üretilen eserlerimize büyük ilgi gösterdi.

09/10/2023 17:38
Devamı