"Ankara Ala Sanat Grubu" Çamlık BALMEK Atölyelerimizi Ziyaret Etti

Geçmişin İzinde Kat'ı ile Zirve Eserlerin Yeniden Yorumu Kapsamındaki "Ankara Ala Sanat Grubu" değerli hocaları ve öğrencileri,
Çamlık BALMEK Atölyelerimizi ziyaret etti. Ziyaret sırasında Çamlık BALMEK atölyelerimizde üretilen eserlerimize yoğun ilgi gösterdi.

Paylaş

Diğer Haberler

Sn. Osman BOYRAZ' ın Çamlık BALMEK' i Ziyareti
Sn. Osman BOYRAZ' ın Çamlık BALMEK' i Ziyareti

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Sn. Osman BOYRAZ, Çamlık BALMEK Galerilerimizi ve Mağazamızı ziyarette bulunarak atölyelerimizde üretilen ürünlerimiz ve eserlerimiz hakkında bilgi edindi.

19/03/2024 13:54
Devamı
Çamlık BALMEK Ebru Atölyemizde Workshop Etkinliği Gerçekleşti
Çamlık BALMEK Ebru Atölyemizde Workshop Etkinliği Gerçekleşti

Ece Amca İlkokulu Euro Montessori Erasmus Projesi kapsamında İtalya ve Litvanya'dan gelen misafirlerimizin katılımı ile Workshop Etkinliğimizi Çamlık BALMEK Ebru Atölyemizde gerçekleştirdik. Misafirlerimiz, uygulamaya katılarak Ebru Sanatımızın
yapımı ile ilgili deneyimde bulundu. Katılımcılarımız daha sonra Atölyelerimizi, Mağaza ve Galerilerimizi de gezerek eserlerimiz hakkında bilgi edindi.

18/01/2024 16:31
Devamı
2021-2022 Dönemi BALMEK Kurslarımız Devam Ediyor.
2021-2022 Dönemi BALMEK Kurslarımız Devam Ediyor.

Dumlupınar Kurs Merkezi Kurslarımız:

  • Balıkesir Pullusu Kursu
  • Tel kırma Kursu Kursu
  • Kırkyama Kursu
  • Takı Kursu
  • Çeyiz ürünleri hazırlama Kursu
  • İğne Oyası Kursu

BALMEK Hayat Boyu Öğrenen şehir Balıkesir’de sanat ve mesleki eğitim ihtiyaçlarına cevap vermek, kaybolmaya yüz tutmuş geleneksel el sanatlarımızı yaşatmak, Mesleki ve sosyal gelişimlerini sağlamak, meslek kazandırırken projelerle destekleyip, kadın istihdamı ile iş gücüne katılımı destekleyerek kadınlarımızın ve genç kızlarımızın kültürel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır. BALMEK bünyesindeki kurslarla kadınlarımız aile bütçesine katkı sağlamanın imkânını yaşayarak, daha sosyal, özgüveni yüksek ve rekabetçi çalışma becerilerini kazanmaktadır.

28/02/2022 10:21
Devamı
Susurluk' ta Kadınlarımız Kurslarımızda Üretmeye Devam Ediyor
Susurluk' ta Kadınlarımız Kurslarımızda Üretmeye Devam Ediyor

Susurluk BALMEK Binamızda Keçe Aksesuarları Yapımı, Makinede Maraş İşi ve Kurdele İşi Kurslarımızda öğrenen, üreten ve emek veren kadınlarımızla bir araya geldik.
Üretilen ürünleri inceleyip üreten kadınlarımızla bilgi alış verişinde bulunduk. Kadınlarımız dolu dolu çalışmak ve üretmek istiyor.

05/12/2023 14:42
Devamı